Du er her

CORONA-UPDATE

man, 03-01-2022, 11:41
Sofie Bay-Petersen
Informationsmedarbejder, SAND
Nødberedskab

SANDs sekretariat kører nødberedskab. Det betyder at vi bestræber os på ikke at være for mange på kontoret ad gangen.


DERFOR: Skal du have fat i en bestemt medarbejder, så ring direkte til vedkommende. Numre på listen nedenfor

Vi ses på gader og stræder til gadeaktioner for vores borgerforslag – hold øje med kalenderen  - måske er vi i nærheden af dig! Vi vil altid gerne have en hjælpende hånde – eller bare at du smutter fordi og siger hej.
 

Ask Svejstrup, sekretariatsleder
Tel. 20 98 79 21
Mail: ask@sandudvalg.dk

Jeanne Blyme, sekretær og regnskab
Tel.: 25 70 31 60
Mail: jeanne@sandudvalg.dk

Sofie Bay-Petersen, kommunikation & presse
Tel. 22 47 03 23
Mail: sofie@sandudvalg.dk

Tobias Bongo Hansen, udviklingskonsulent
Tel. 30 73 50 30
Mail: tbh@sandudvalg.dk

Sara Thormar, juridisk specialkonsulent
Tel. 92 82 31 11
Mail: sara@sandudvalg.dk 

Kontoret i Aarhus

Nancy Pelle, socialrådgiver 
Tel. 30 73 65 48
Mail: nancy@sandudvalg.dk

Tobias Kjærside, event-/projektkoordination
Tel. 60 54 19 05 
Mail: tobias@sandudvalg.dk 

 

SANDs sekretariat kører nødberedskab. Det betyder at vi bestræber os på ikke at være for mange på kontoret ad gangen.


DERFOR: Skal du have fat i en bestemt medarbejder, så ring direkte til vedkommende. Numre på listen nedenfor

Vi ses på gader og stræder til gadeaktioner for vores borgerforslag – hold øje med kalenderen  - måske er vi i nærheden af dig! Vi vil altid gerne have en hjælpende hånde – eller bare at du smutter fordi og siger hej.
 

Ask Svejstrup, sekretariatsleder
Tel. 20 98 79 21
Mail: ask@sandudvalg.dk

Jeanne Blyme, sekretær og regnskab
Tel.: 25 70 31 60
Mail: jeanne@sandudvalg.dk

Sofie Bay-Petersen, kommunikation & presse
Tel. 22 47 03 23
Mail: sofie@sandudvalg.dk

Tobias Bongo Hansen, udviklingskonsulent
Tel. 30 73 50 30
Mail: tbh@sandudvalg.dk

Sara Thormar, juridisk specialkonsulent
Tel. 92 82 31 11
Mail: sara@sandudvalg.dk 

Kontoret i Aarhus

Nancy Pelle, socialrådgiver 
Tel. 30 73 65 48
Mail: nancy@sandudvalg.dk

Tobias Kjærside, event-/projektkoordination
Tel. 60 54 19 05 
Mail: tobias@sandudvalg.dk